Drevené podlahy HARO

 Drevené podlahy HARO

Haro_drevené_podlahy

Kolekcie drevených parkiet nemeckej značky HARO vám ponúkajú veľký výber prémiových drevených podláh pre rôzne nároky a rôzny vkus - od robustních, klasických dubových drevených podláh až po elegantné drevené podlahy. Kvalita je základom značky. Podnetom pre daľší vývoj je túžba neustále niečo zlepšovať. Sme popredným nemeckým výrobcom drevených podláh so 150. ročnou históriou a vidíme značku HARO v roli inovačného motora pre celé odvetvie drevených parkiet. Vysokú kvalitu spracovania a suroviny môžete vidieť na každom štvorcovom metry vašej novej drevenej podlahy HARO. Sme pevne a dlho zakorenený v našej bavorskej vlasti a teraz sa už v štvrtej a piatej generácií venujeme krásnej a  prírodnej surovine drevu.

Priestory získajú svoj charakter, prekvapia svojou šírkou, a vyžarujú príjemný pocit v domácnosti. Je neuveriteľné, ako zásadné môže krásná podlaha změniť vzhľad miestnosti. Prirodzenosť daná z prírody a teplo dreveného materiálu má významný vpliv na pocit z bývania a následný komfort na kvalitu života. Nastavte si vysoký štandard a žite s drevenou podlahou HARO. Keď sa rozhodnete pre dosky, parkety, alebo šírku dosiek Plaza, nechajte sa nadchnúť rozmanitosťou nášho sortimentu HARO a inšpirovať tými nejkrásnejšími drevenými podlahami pre váš domov. Či sa jedná o obývaciu izbu, detskú izbu, spálňu, chodby, kuchyňu - drevené podlahové krytiny HARO vyzerajú všade fantasticky. Celú ponuku drevených podláh HARO nájdete v e-shope >>

 katalog drevene parkety HARO

 

 Katalóg parkiet značky HARO

Prečo drevené podlahy HARO

 • Značková kvalita - Made in Germany
 • Vedúcí výrobca drevených podláh na nemeckom trhu
 • Viac ako 150. rokov praxe v oblasti spracovaním dreva
 • Drevo z trvalo obhospodarovaných lesov zo 100% certifikáciou PEFC
 • Široký, atraktívny a rozmanitý sortiment drevených podláh
 • Odolné povrchy, ktoré sa ľahko čistia a udržujú, sa uzatvára vrstvou PERMADUR, povrchovou úpravou olej/vosk alebo prírodným olejom naturaLinplus
 • S jedinečnou ochranou proti vlhkosti aquaShield
 • Jednoduchá pokládka vďaka Top Connect - vhodné tiež pre podlahové vykurovanie
 • Viackrát obrúsiteľné

Záruka až 30. Rokov

Povrchy a štruktúry

Pre dlouhotrvajúcu radosť na drevených podlahách HARO vám ponúkame tri rôzne úpravy povrchov. Pokiaľ nechcete mať so svojou drevenou podlahou žiadnu prácu, preferujte podlahu, ktorá sa ľahko čistí a udržuje a chcete robustný povrch, který dobre odolá každo dennému životu, zvoľte najradšej podlahu s konečnou úpravou povrchu PERMADUR naturmatt. Nízké nároky na čistenie a údržbu a zároveň autentický prirodzený vzhľad? Pokiaľ myslíte práve takto, dejte prednosť povrchu ošetrenému prírodným olejom alebo voskom od bioTec. Priedušný povrch ošetrený prírodným olejom od naturaLin plus nadchne všetkých priaznivcov obzvlášť prírodných a štýlovo výrazných drevených podláh. Starostlivosť o olejované povrchy vám teraz veľmi uľahčí naše inovatívne čistiace prostriedky HARO clean & green aquaOil.

 Vstúpte do e-shopu >>

 Virtuálny plánovač drevených podláh HARO

 

drevene_parkety_haro   

NATURALINPLUS - PRÍRODNÁ OLEJOVÁ ÚPRAVA

Čo obsahuje:

 • Obsahuje prírodné surové materiály ako živice, ľanový olej a ďlšie minerálne zložky

Ako to funguje:

 • NaturaLinplus povrchový ochranný olej sa napúšťa do štruktúry dreva a ochraňuje parketovú podlahu od špin, vody a od vysušenia. Póry dreva nie sú uzavreté; drevo môže dýchať a ponecháva si naturálny vzhľad a pocit.

Výborné pre:

 • Každého, kto hľadá veľmi drahú a naturálnu parketovú podlahu

Údržba:

 • Suché čistenie s metlou alebo vysávačom
 • Pravidelné vlhké stieranie s naturaLin mydlom alebo čističom clean & green natural - ochrana  proti špine, poškodeniu a trhlinám
 • Pravidelné obnovovanie povrchovej úpravy s naturaLin olejom alebo čističom clean & green aqua oil po ťažkom poškodení a trhlinách.

 

 drevene_parkety_haro

BIOTEC OLEJOVO/VOSKOVÁ ÚPRAVA

Zloženie:

 • Oleje a vosky

Ako to funguje:

 • Vosk vytvára účinný ochranný film na povrchu podlahy s matným, prirodzene vyzerajúcim leskom. Tieto oleje sú absorbované do horných vrstiev parketovej podlahy. Oni impregnujú drevo a zdôrazňujú jeho nádherné prírodné letokruhy.

Výborné pre:

 • Každého, kto hľadá pre parketové podlahy prirodzený vzhľad a ľahkú údržbu.

Údržba:

 • Suché čistenie s metlou alebo vysávačom
 • Vlhké čistenie s čističom clean & green natural - ochrana proti špine, poškodeniu a trhlinám, ak je potrebné
 • Pravidelné obnovovanie povrchovej úpravy s naturaLin olejom alebo čističom clean & green aqua oil po ťažkom poškodení a trhlinách.

 

 

 

 

drevene_parkety_haro

PERMADUR NATURAL MATT

Zloženie:

 • Akrylová živica

Ako to funguje:

 • Vysoko kvalitné, UV-vytvrdzujúce akrylové živice pokrývajú drevo s ochranným lakom, takže povrch parkiet je tvrdý a odolný proti oderu, poškriabaniu a škvrnám.

Výborné pre:

 • Každého, kto hľadá mimoriadne trvanlivú parketovú podlahu, ktorá sa ľahko udržiava.

Údržba:

 • Suché čistenie s metlou alebo vysávačom
 • Vlhké čistenie s čističom clean & green natural - ochrana proti špine, poškodeniu a trhlinám, ak je potrebné

 

 

 

 

Haro_drevené_podlahy

Značka drevených parkiet HARO vyvinula dokonalé povrchové úpravy pre parketové podlahy, ktoré sú inšpirované rovnako tradičnými stolárskymi a rezbárskymi technikami, ako aj inovatívnym prístupom a vysokými štandardami kvality. HARO prináša drevo do života v domácnosti. Exkluzívne povrchy majú kefované a hobľovné textúry s rôznymi hĺbkami a štruktúrami, ktoré ukazujú fascinujúcu krásu tohto prírodného materiálu - dreva.  Je to ukážka HARO majstrovského umenia. Procesy, ktoré,  sú použité a zložité do značnej miery založené na tradičných drevoobrábacích techníkách s moderným nábojom. Výsledkom sú povrchy s viditeľnými a citelnými vzostupmi a pádmi, ktoré oslovia všetky zmysly. S ich úžasným vzhľadom a dojmom tieto parkety prinášajú neodolateľný prirodzený šarm do každej miestnosti.

 

DREVENÁ PODLAHA A PRIZNANÁ V DRÁŽKA
drevená_podlaha

 

2-STRANNÁ MIKRO V-DRÁŽKA POZDĹŽNA

Hrany sú trochu skosené na oboch pozdĺžnych stranách. Toto nazývame mikro V-drážka na dlhých stranách lamely.

 

4-STRANNÁ MIKRO V-DRÁŽKA

Hrany sú trochu skosené na dlhých a krátkych stranách. Toto nazývame mikro V-drážka na štyroch stranách lamely.

 

2-STRANNÁ V-DRÁŽKA POZDĹŽNA

Hrany sú skosené na oboch pozdĺžnych stranách. Toto nazývame V-drážka na dlhých stranách lamely.


4-STRANNÁ V-DRÁŽKA

Hrany sú skosené na dlhých a krátkych stranách - pre výrazný dojem. Toto nazývame V-drážka na štyroch stranách lamely.registračné formuláre. Dnes je polovica Januára. A stále nemám od Vás vyjadrenie. Pokiaľ nedostanem vyjadrenie do zajtra moju prihlášku na Fair

 

INŠTALÁCIA HARO PODLAHY S KLIKOVÝM SPOJOM - TOP CONNECT KLIK

Plávajúca inštalácia
Klikové parkety sa ľahko pokladajú - rýchle, jednoduché a s perfektným spojom!

S plávajúcim inštalačným systémom si môžete nainštalovať novú podlahu v krátkej dobe. Náš patentovaný inštalačný systém pre trojvrstvové parkety je bezpečný a jednoduchý na používanie - a tým aj veľmi populárny. Na nasledujúcich stránkach môžete vidieť ako jednoduché môže byť inštalovať parkety.

Potrebujete pomocnú ruku?
Existuje niekoľko praktických aspektov, ako je typ podkladu alebo dispozície miestnosti, ktoré je potrebné vziať do úvahy pri výbere najlepšieho spôsobu, ako nainštalovať nové parketové podlahy. Ak sa rozhodnete pre klasické pásové parkety, alebo ak chcete inštaláciu parkiet na podlahové vykurovanie, dôrazne sa odporúča, aby ste požiadali o pomoc profesionálneho parketára.

TOP CONNECT KLIK

Top Connect inštalácia – ľahké ako stláčanie gombíka
Tento novo vyvinutý inštalačný systému je asi najjednoduchší na svete. Dosky sú spájané na dlhých stranách a zaistené na krátkej strane len s trochou tlaku. Top Connect je tak jednoduchý, ako je aj bezpečný. Tajomstvo sa skrýva v patentovanom jazyčkovom mechanizme, ktorý tesne spája jednotlivé palubovky a zaisťuje dokonalú fixáciu.

drevená_podlaha_haro    

 

Katalóg značka HARO - STIAHNUŤ >>>

katalog drevene parkety HARO     

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

AKCIA - veľoplošné drevené parkety HARO 42,29 EUR/m2 s DPH      KÚPIŤ TERAZ >>

Drevina > DUB 1-lamelový
Rozmer dosky > 2200 x 180 x 12 mm
Nášlapná vrstva > 2,5 mm
Povrchová úprava > olej NaturaLin plus
Povrch > kartáč
2V drážka

Vyrobené v Nemecku

Vzorku môžete vidieť v showroome na Račianskom mýte 1/C v Bratislave, alebo Vám tovar vieme zaslať kuriérom v rámci SR zadarmo !!!

 akcia drevné parkety haro