Interiérové dvere Hörmann

interiérové,dvere,hörmann      Náš domov je náš stred života, naše útočisko a naša oáza. To nás motivuje a stmeľuje ako rodinu, aby sme Vám s našimi produktmi vyrobenými v Nemecku vniesli do Vašich domovov príjemný domáci pocit. Vysoko kvalitné drevené interiérové dvere docelujú svojim dizajnom štýlový interiér a dodajú Vášmu domovu väčšie pohodlie. Či už klasické alebo moderné, v bielom laku alebo drevodekoru, so sklenenými prvkami či aplikáciami z ušľachtilej ocele - Hörmann ponúka vždy kvalitné interiérové dvere, ktoré Vám a Vašim požiadavkám vyhovujú. 

dvere,hörmann

Celkom v zmysle zakladateľa firmy získate s menom Hörmann skutočnú značkovú kvalitu s rozsiahlym know-how v oblasti výrobkov. Rodinný podnik má viac ako 75 rokov skúseností, ako špecialista na stavebné prvky, a od začiatku sa chápe ako Váš partner pre výstavbu a modernizáciu. Nie nadarmo sa spoločnosť Hörmann zaraďuje v odvetví vnútorných dverí k najúspešnejším poskytovateľom v Európe. To všetko Vám dáva dobrý pocit pri kúpe vnútorných drevených dverí Hörmann. Konštrukcia dverí a zárubne sa vyvíja v samotnej firme Hormann s ohľadom na požadovanú kvalitu výrobkov, ochranu životného prostredia, energií a bezpečnosti pri práci. Okrem toho naši vysokokvalifikovanií zamestnanci intenzívne pracujú na nových výrobkoch, na neustálom ďalšom rozvoji a vylepšovaní detailov. Tak vznikaju patenty a tiež samotná pozícia na trhu.

Katalóg ~ Interiérové dvere Hörmann >>>

Povrchy DURADECOR 

Vysokohodnotná povrchová úprava Vás nadchne. Duradecor okúzli svojimi vlastnosťami, ako napríklad:

• Najvyššia odolnosť voči nárazu
• Hygienická a jednoduchá na ošetrovanie • Ďalekosiahlo antistatická a svetlostála
• Žiaruvzdorná, vysoko odolná voči oderu • Odolná voči vplyvom kvapalín, pást atď., ktoré sú bežné v domácnostiach

Jemne štrukturované povrchové úpravy robia hmatateľným to, čo vidite. Textúra dreva, ktorá sa razí do krídla dverí, hmatateľne odzrkadľuje charakteristicku štruktúru dreva v štruktúre povrchovej úprave Duradecor. Pri synchronnej štruktúre sa textúra okrem toho presne zhoduje s vytlačenym dekórom. 

dvere,hörmann

 dvere,hörmann,duradecor

Duradecor štruktúra:

povrchová úprava Duradecor so štruktúrou decentným spôsobom reprezentuje prirodzený charakter dreva: 

Textúra dreva sa vyrazí do krídla dverí a tým hmatateľne odzrkadľuje charakteristickú štruktúru dreva 

Duradecor, synchrónna štruktúra:

opticky, aj hapticky sa nám u povrchovej úpravy Duradecor so synchrónnou štruktúrou podarilo perfektne napodobniť pravé drevo so všetkými detailmi:

• Charakteristická textúra dreva sa detailne verne vyrazí do krídla dverí

• Štruktúra sa presne zhoduje s vytlačeným dekorom Perfektné napodobnenie pravého dreva, viditeľne a

pocitovo 

Úplne prírodné:dyha z pravého dreva

Dyhy Hörmann z praveho dreva sa vyrabaju
z vysokohodnotnych druhov ušľachtileho dreva a su pravymi unikatmi. Ekologicky ochranny lak sa stara o to, aby ste sa dlhu dobu tešili
z Vašich dveri z praveho dreva.

Dyha z pravého dreva
Ako každý strom, je aj každá dyha z pravého dreva jedinečná:
• Z veľmi
kvalitných druhov ušľachtilého dreva • Ekologický ochranný lak trvalo chráni povrch Prirodzená textúra
Dlhodobá kvalita 

Ušľachtilé a súmerné: lakované povrchové úpravy

Lakovanie Hörmann na bielej zakladnej doske sa stará o jednotny povrch a tiež sytu a brilantnú farbu. Drevené vnútorne dvere s bielo lakovaným povrchom pôsobia mimoriadne ušľachtilo a veľmi kvalitne.

Presvedčte sa o vysokohodnotnom lakovanom povrchu Hörmann:
Rovnomerný povrch
Sýta a brilantná farba

Lakovanie na bielej základnej doske 

Pohľad do budúcnosti

Firma Hörmann ide dobrým príkladom. Od roku 2013 podnik pokrýva 40 % svojej spotreby energie z ekologicky vyrobeného prúdu a tento podiel kontinuálne zvyšuje. Zároveň sa vďaka zavedeniu inteligentného a certifikovaného systému manažmentu energií každý rok ušetrí mnoho ton CO2, ktoré sa tak nedostanú

do ovzdušia. Spoločnosť Hörmann okrem toho ponúka výrobky pre ekologicky udržateľnú výstavbu. Viac o ekologických aktivitách firmy Hörmann sa dozviete v brožúre „Rozmýšľame zeleno“. 

Objavte Vaše vysnené dvere: DesignLine

S modelmi DesignLine si splníte Vaše individuálne sny o dverách. Ušľachtilé, lakované povrchy, prírodné dyhy z pravého dreva a robustné povrchové úpravy Duradecor s exkluzívnym dizajnom spĺňajú štylistické nároky najvyššej úrovne. Či už s falcovaným alebo tupým krídlom dverí, so štýlovými prvkami ako nasadené aplikácie alebo prehĺbené drážky – s modelmi DesignLine si môžete Váš domov stvárniť ešte atraktívnejšie, celkom podľa Vášho vkusu. 

Vysokohodnotné detaily, elegantný vzhľad

Pre perfektný vidiecky štýl odporúčame exkluzívne motívy dverí Georgia. Podľa tradičnej stolárskej techniky sa vysokohodnotná profilová lišta vloží do prehĺbenia v krídle dverí a prepožičiava týmto motívom veľmi elegantný vzhľad. Motívy dverí Georgia obdržíte vo všetkých povrchových úpravách Duradecor*, s dyhou z pravého dreva a v lakovaných povrchoch. 

dvere,hörmann  dvere,hörmann  dvere,hörmann  dvere,hörmann  dvere,hörmann  dvere,hörmann